Odpravili smo se v Ragov log, kjer smo raziskovali gozd, opazovali njegove naravne posebnosti in uživali v sproščeni igri. Iz naravnih materialov smo izdelali Srečkota ter ustvarjali z naravnimi barvami in čopiči. Po dopoldanskih dogodivščinah smo si kosilo in počitek privoščili na igrišču vrtca.
M.Š.