Z otroki smo se odpravili v bližnji gozd, kjer smo raziskovali naravo, nabirali vejice in listje ter se igrali. Premagovali smo naravne ovire, plezali, se skrivali in uživali v gibanju na prostem.
Naslednji dan smo iz nabranega materiala izdelovali ladjice. Naslednji da smo jih odnesli do potoka Težka voda in opazovali, kako plujejo po vodi.
Po dejavnostih smo se odpravili še na bližnje igrišče, kjer smo pomalicali in se igrali na igralih.
M.Š.